Важливість стерилізації
Стерилізувати собаку = позбавити її задоволення?
⠀
На дворі 2021 рік, машини літають у космос, інформаційні технології прогресують, а багато людей все ще вірять, що собака, подібно до людини, відчуває сексуальний потяг і турбується про те, що їй вже п’ять, а дітлахів все ще немає, а годинник то цокає))
⠀
Я щиро сподіваюся, що більшість наших читачів все ж таки знають і розуміють, що це не так =) Але, на мій глибокий подив, залишилися ще люди, які дотримуються думки, що стерилізувати собаку = позбавити її задоволення тілесних втіх і радості материнства.
⠀
Дивна ситуація виходить… коли ми ставимося до собак, як до дітей, нас засуджують, що ми олюднюємо своїх хвостатих. У той же момент, коли ми стерилізуємо своїх собак, щоб уникнути надалі можливих захворювань репродуктивної системи та небажаного потомства, нас звинувачують у негуманному ставленні до собак, адже «вони теж хочуть жити повноцінним життям та мати дітей»!
⠀
Друзі, організм собаки працює не так, як організм людини. Від статевого акту собаки не одержують жодного задоволення. Собаками правлять інстинкти, у цьому разі – інстинкт розмноження. Але собаки не думають про те, що буде далі з їх потомством, про це зобов’язані думати люди, які виступають у ролі вершителів доль і з ініціативи яких на світ з’являються щенята.
⠀
Собаці НЕ ТРЕБА народжувати для здоров’я! Вагітність, пологи та вигодовування посліду не додадуть здоров’я вашому собаці, скоріше – навпаки. Це стрес та випробування для організму. Будь ласка, не слухайте псевдо-фахівців (ветеринарів, представників клубу, нібито досвідчених собачників), які вас підштовхуватимуть до того, щоб пов’язати вашого собаку. У більшості таких ситуацій за цим підштовхуванням приховуватиметься особистий інтерес (говорю зі свого ж досвіду).
⠀
Цуценята – НЕ ТОВАР! Це живі істоти, це душі, чия подальша доля – відповідальність людини, яка сприяла їх появі на світ.